Ekibimiz

Av. Ali ÇİTİL

KURUCU ORTAK

ali@citil.av.tr
+90 212 909 19 52 / 101

English, LL.B. Eastern Mediterranean University, LL.M. Istanbul University

Gayrimenkul Hukuku, İnşaat hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku , Ceza Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Şirketler Hukuku, Türk Vatandaşlık Hukuku, Sağlık Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku

Av. Şule ALAGÖZ ÇİTİL

YÖNETİCİ ORTAK

sule@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

English, LL.B. Marmara University

Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku

Av. Kemal UÇAR

YÖNETİCİ ORTAK

kemal@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

English LL.B. Marmara University

Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Marka ve Patent Hukuku

Av. Adem AVCI

adem@citil.av.tr
+90 212 909 19 52 / 101

English, LL.B. Marmara Üniversitesi
LL.M. Marmara University
Galatasaray University
PhD. Kocaeli University

İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Spor Hukuku, İmar ve Kentsel Dönüşüm Hukuku, İnsan Hakları Hukuku, Vergi Hukuku

Av. Nevzat Furkan YOLAÇAN

furkan@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

English, LL.B. İstanbul University

Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku

Av. Bensu Berivan ÖZKAN

bensu@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

English, German, LL.B. İstanbul Bilgi University

Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Miras Hukuku, Moda Hukuku

Av. Ensar KURU

Avukat

ensar@citil.av.tr

LLB. Özyeğin University

Loui Alazet

YASAL DANIŞMAN

loui@citil.av.tr

University Of Damascus

Yabancılar Hukuku, Tahkim, Vatandaşlık Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk

Fouad Alaaed

fouad@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

University Of Damascus

Stj. Av. Alperen ARMAĞAN

alperen@citil.av.tr
+90 212 909 19 52 / 101

English, Arabic, LL.B. İstanbul Bilgi University

SMM. Bülent BOZKURT

FİNANS DANIŞMANI

bulent@citil.av.tr
+90 212 909 19 52

English, Arabic, LL.B, Eskişehir Dumlupınar University

Tuğçe ALPAY

YÖNETİCİ ASİSTANI

tugce@citil.av.tr