Ekibimiz


Uzman Kadromuz

Av. Ali Çitil

Kurucu Ortak

İletişim
+90 212 909 19 52 / 101
E-Posta
ali@citil.av.tr
Eğitim
English, LL.B. Eastern Mediterranean University, LL.M. Istanbul University
Uzmanlık
Gayrimenkul Hukuku, İnşaat hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku , Ceza Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Şirketler Hukuku, Türk Vatandaşlık Hukuku, Sağlık Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku

Av. Şule Alagöz Çitil

Yönetici Ortak

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
sule@citil.av.tr
Eğitim
English, LL.B. Marmara University
Uzmanlık
Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku

Av. Kemal Uçar

Yönetici Ortak

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
kemal@citil.av.tr
Eğitim
English LL.B. Marmara University
Uzmanlık
Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Marka ve Patent Hukuku

Av. Buket Şahin

Yönetici Ortak

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
buket@citil.av.tr
Eğitim
English, LL.B. Marmara University
Uzmanlık
Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku

Av. Adem AVCI

Avukat

İletişim
+90 212 909 19 52 / 101
E-Posta
adem@citil.av.tr
Eğitim
English, LL.B. Marmara Üniversitesi LL.M. Marmara University Galatasaray University PhD. Kocaeli University
Uzmanlık
İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Spor Hukuku, İmar ve Kentsel Dönüşüm Hukuku, İnsan Hakları Hukuku, Vergi Hukuku

Av. Nevzat Furkan YOLAÇAN

Avukat

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
furkan@citil.av.tr
Eğitim
English, LL.B. İstanbul University
Uzmanlık
Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sigorta Hukuku

Av. Bensu Berivan ÖZKAN

Avukat

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
bensu@citil.av.tr
Eğitim
English, German, LL.B. İstanbul Bilgi University
Uzmanlık
Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Miras Hukuku, Moda Hukuku

Av. Ensar KURU

Avukat

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
ensar@citil.av.tr
Eğitim
LLB. Özyeğin University
Uzmanlık

Fouad Alaaed

Danışman

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
fouad@citil.av.tr
Eğitim

Uzmanlık

Stj. Av. Alperen ARMAĞAN

Stj. Avukat

İletişim
+90 212 909 19 52 / 101
E-Posta
alperen@citil.av.tr
Eğitim
English, Arabic, LL.B. İstanbul Bilgi University
Uzmanlık

SMM. Bülent BOZKURT

Mali Müşavir

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
bulent@citil.av.tr
Eğitim
English, Arabic, LL.B, Eskişehir Dumlupınar University
Uzmanlık

Tuğçe ALPAY

Yönetici Asistanı

İletişim
+90 212 909 19 52
E-Posta
tugce@citil.av.tr
Eğitim

Uzmanlık